Johnův rozbitý laptop

20. února 2016 v 23:22 | JW |  Povídky od JW
Ahoj :)

Možná jste si všimli, že část povídky chybí (no, hodně velká část :D). Problém je v tom, že mi kus povídky prostě zmizel, a ať jsem zkoušela cokoliv, nešlo to vrátit zpět. Neustále mám s přidáváním článků potíže a vážně nechápu logiku tohoto systému (ale to je na dlouhou debatu). Takže proto přidávám překlad John's Broken Laptop (by IDontKnowWhatImDoing) ještě jednou pro ty z vás, kteří si ji nemohli přečíst v celku. Doufám, že si ji užijete :)

Obsah: Johnovi se pokazil počítač. Zavolá proto na technickou podporu, což ale není kvůli otravnému detektivovi vůbec snadné. Dokáže se John vypořádat s bojem se svým laptopem a zároveň s dotěrným detektivem?

Johnův rozbitý laptop


"Na lince je 12 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

Nepříjemná hudební znělka se vrátila a John si zlostně povzdechl, což Sherlocka náramě pobavilo.

John věděl, že trpělivost nebyla jeho nejsilnější stránkou, ale přesto dokázal posledních patnáct minut vytrvale čekat na technické podpoře. Nastavil telefon zpátky na hlasitý odposlech, hodil ho vedle svého pokaženého laptopu a zaměřil se na další důvod, kvůli kterému byla jeho trpělivost na spadnutí.

Ten další důvod seděl na pohovce, nohy přitlačené k hrudi a paže omotané kolem kotníků. Na první pohled roztomilý a nevinný, se svou bradou opřenou o kolena, Sherlock, sledoval Johna zápasícího s počítačem se širokým úsměvem na rtech.


John se ušklíbl při pohledu na ten zatracený úsměv. Ta falešná nevinnost mu teď nepomůže. "Ty se ani nesnažíš předstírat, že je ti to líto, že?"

"Ne, protože jsem to nepokazil."

"Jo, pokazil."

Sherlock se dál andělsky usmíval. Užíval si Johnův vztek až příliš na to, aby se tvářil omluvně. John si ale neužíval bytí zdrojem jeho pobavení.

Pokusil se otevřít další program a halda nesmyslů mu zaplnila obrazovku. Docházela mu trpělivost. "Vím, že jsi to pokazil ty."

Stále se širokým úsměvem na tváři ho detektiv škádlil. "A na to jsi přišel jak?"

"Ty jsi byl poslední, kdo ho používal."

"A to znamená, že jsem ho pokazil já?"

"Nehraj si se mnou. Nepotřebuju na to přijít. Ty. Jsi. Ho. Pokazil. Tečka."

Když viděl, jak si Sherlock schoval tvář za kolena, aby nevybuchl smíchy, John se začal rozhlížet po něčem, co by po něm mohl hodit.

Hudební znělka se přerušila. "Na lince je 10 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

Při pohledu na telefon a zpátky na Sherlocka, John uvažoval, jestli by stálo za to riskovat ztrátu svého pořadí ve frontě, tím, že hodí mobil na toho podlézavého bastarda. Nebylo překvapením, že Sherlock nezadržel smích.

John ho propíchl pohledem. "Proč radši místo čtení mé mysli neopravíš to, co jsi způsobil?"

"Proč?"

"Proč?... Chceš, abych po tobě hodil ten telefon? Co tím sakra myslíš, proč?"

"Proč bych měl? Je tak roztomilé, když se čertíš."

Nebylo možné dál na něj zírat. "Přísahám, Sherlocku... rozbil jsi můj laptop schválně?"

"Samozřejmě, že ne."

"Být tebou, tak si se mnou nehraju."

"Není třeba. Logicky jsi ty ten, kdo pokazil svůj laptop."

Hned se čtyřmi různými nadávkami na jazyku sáhl John po telefonu s úmyslem mrštit ho po Sherlockovi, když v tom se hudba zastavila.

"Na lince je 9 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

Bylo to skvělou připomínkou toho, jak moc nechtěl čekat v pořadí nanovo. Namísto vrhání mobilu po detektivovi se John rozhodl pro slovní hrozbu. "Až mi technik poví, co jsi udělal s mým zatraceným laptopem, uděláš nejlíp, když nebudeš v bytě."

Sherlock se přestal usmívat a svůj výraz změnil na velmi dobrý dojem znepokojení. "Dobře." Vstal z pohovky a dramaticky si utáhl župan. Bez toho aniž by se obtěžoval obejít konferenční stolek, došel ke stolu k Johnovi. Nahlídl mu přes rameno na laptop a chvíli studoval obrazovku. "Ukaž mi ještě jednou, co je s tím špatně."

John klikl na jiný program a desítky odkazů zaplavily obrazovku. "Vidíš, když kliknu na tyhle věcičky, objeví se všechno to haraburdí."

"Věcičky? Myslíš ikony?"

"Cokoliv!"

Slyšel, jak se Sherlock za ním snažil nesmát.

"A nesměj se mi!"

Sherlock si odkašlal. "Hmm."

"Hmm co?"

"Na lince je 7 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

"Ježiši, prostě oprav to, co jsi pokazil."

Sherlock mu prohrábl prsty vlasy a zapředl mu do ucha. "Já jsem nic nepokazil, Johne."

Po páteři mu přeběhl mráz při zvuku toho hlasu. Věděl přesně, kam tohle vedlo. "Ne. Zatraceně ne! Vypadni ode mě!"

John se pokusil vstát a odtáhnout se od svého brzy-ex-přítele, ale Sherlock byl rychlejší. Dlouhé paže se ovinuly kolem jeho těla a zabránily mu v úniku. S pevným stiskem se k němu Sherlock naklonil a přinutil Johna, aby udělal krok ke stolu.

"Sherlocku! Ani na to nemysli!"

Sherlock si ho přitiskl k tělu a otřel se o jeho krk. S hlubokým nádechem vypustil spokojený povzdech a ignoroval Johnův boj. "Nemyslet na co?"

S dlouhým, vlhkým olíznutím Johnova krku se začal Sherlock otírat o jeho tělo, které tlačil pevně na svoji tvrdou erekci. John začal pohupovat boky v rytmu je pohybů.

"Na lince je 6 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

"Ty jsi... takový bastard!"

S táhlým olíznutím jeho ucha mu Sherlock odpověděl, "Já vím."

John se znovu pokusil vykroutit ze Sherlockova sevření, když v tom bylo jeho tričko hrubě vytaženo z kalhot a nenechavé ruce si našly cestu na holou kůži. Sherlock přeběhl prsty po bradavkách a jednu lehce štípl."

"Oh..oh...Bože..."

John se snažil, opravdu se snažil vzdorovat. Alespoň si to namlouval. "Nech toho... Sherlocku. Já to nepoložím."

Přestal se snažit, když Sherlockův hluboký, chtíčí naplněný, hlas zamumlal do jeho krku; každé slovo zdůraznil přírazem proti jeho zadku. "Vezmu si tě, jestli ten hovor položíš nebo ne."

S hlasitým zasténáním se Johnovi podlomila kolena a padl dopředu na stůl, ruce natáhl před sebe, aby se nezhroutil na počítač. Sherlock přesunul ruce k Johnovým džínům a rozepl zips. S kousancem na jeho uchu stáhl jeho džíny a boxerky dolů.

"Sherlocku..oh...Bože."

"Mmm." Sherlock hladil jeho stehna a pak roztáhl jeho nohy tak daleko, jak jen to džíny kolem lýtek dovolovaly. Když John ucítil Sherlockův horký dech na svém zadku, úplně se natáhl na stůl a odtlačil laptop stranou.

"Na lince jsou 4 lidé před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

"Ty jsi takový basta... oh můj Bože..."

Sherlock přejel jazykem odshora dolů po jeho zadku. John sténal, jak Sherlockův obratný jazyk znovu a znovu klouzal po jeho zadku, přes jeho rýhu, ochutnával a olizoval, přiváděl ho k šílenství.

"Oh...kurva...oh..bože...Sherlocku."

Jak natáhl ruce, aby mohl uchopit hranu stolu. Laptop a téměř všechno, co bylo na stole, spadlo na zem. John mohl stále slabě slyšet "Na lince jsou 3 lidé před vámi..." předtím, než mobil spadl ze stolu. Přirážel zpět proti jazyku a volal Sherlockovo jméno stále znovu a znovu, jak v pozadí hrála hudební znělka.

Sherlock pokračoval v slastném trýznění, až se John po chvíli změnil na svíjející se klubko vzdechů a stenů. Připravoval ho tak zkušeně, že John cítil, že by se mohl klidně udělat jen z toho jazyku proti svému zadku.

Když se Sherlock odtáhl, John škubl svými boky zpět, prosil o víc. Celé jeho tělo se svíjelo na stole a zavřel oči, jak uslyšel zvuk rozepínajících se kalhot, než se Sherlock usídlil mezi jeho napůl roztaženýma nohama.

Cítil tlak, jak se Sherlockův ztvrdlý penis tiskl na jeho kluzký zadek. Jednou rukou sevřel jeho bok. John se natlačil zpátky, chtěl, potřeboval cítit Sherlocka v sobě tak moc, že ani nezaregistroval zvuk mobilu. Přesně ve chvíli, kdy do něj Sherlock začal pronikat, John znovu uslyšet otravnou znělku a otevřel oči, aby viděl, že Sherlock položil telefon zpátky na stůl.

"Oh...bože...ty....bastarde...oh...bože"

Sherlock se sklonil, aby políbil Johna na rameno, zatímco přirážel svým penisem do jeho zadku, přivádějíc ho k šílenství. "Já..vím."

"Na lince je jedna osoba před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

"Bastarde...oh..bože.." John se prohnul v zádech, jak z něho Sherlock pomalu vyklouzával, a pak do něj hrubě vnikal celou svou délkou.

Měkké rty ho líbaly na zádech, zatímco zvyšoval intenzitu svých přírazů. Johnovy nohy se třásly, stůl se třásl, telefon se třásl, jak vyzváněla hrozná hudební znělka, znovu a znovu. Sherlock trhl boky dopředu a dozadu; John jen sténal v rytmu jeho přírazů.

Zvyšoval tempo a jednou rukou sevřel Johnův ztvrdlý penis, hladil ho. Sherlock přejížděl palcem přes špičku a s každým hlubokým přírazem John cítil, jak se jeho útroby stahují. Teplo a pot Sherlocka proti jeho zádům, prsty zarývající se do jeho boků, Sherlock bušící nemilosrdně do něj, a sténaní a vzdychání, ho poslalo přes okraj.

V elixíru vzdechů a stenů John vykřikl "Ach bože..ach bože..ach..", jak vyvrcholil. Sherlock křikl Johnovo jméno, jak jej rychle následoval, přirážejíc hluboko do něj. A do toho se ozval slabý hlas z mobilu, kterému ani jeden z nich nevěnoval pozornost. "Haló?.. Je tam někdo? Haló?"

***

"Tentokrát budeš čekat na lince ty."

"Ne, nebudu."

Oba leželi na pohovce zamotaní do sebe, zatímco John prohraboval Sherlockovy kudrliny. Po chvíli se zvedl a podal laptop, se kterým si sedl na zem vedle pohovky a snažil se povypínat naskakující nesmysly.

"Ano, budeš. A přestaň mi sahat na můj laptop."

"Hmm."

Sherlock si vzal do rukou laptop, provedl pár rychlých kliků, a podal ho zpátky Johnovi. John mu ho vytrhl z ruky a kontroloval, co dalšího Sherlock pokazil. Netrvalo dlouho a John zjistil, že je jeho laptop opět v provozuschopném stavu. "Co jsi udělal?..Jak..Jak jsi to opravil?" zakoktával se.

"Hmm?"

"Co sakra, Sherlocku?"

"Ujisti se, že máš zapnutý anti-virus, až budeš příště stahovat porno."

John na něj zíral s otevřenou pusou. Sherlock slezl z pohovky, obkročmo si sedl na Johna a usmál se na něj roztomilým, nevinným úsměvem. "Ano. Já vím. Jsem takový bastard."
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano 96.4% (588)
Ne 3.6% (22)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama