Únor 2016

Perverznosti s elektrickým nářadím

27. února 2016 v 19:15 | JW |  Povídky od JW
Ahojky! :)

Úplnou náhodou jsem při čtení fanfikcí narazila na tuto povídku, která mě tak dostala, že jsem se ji rozhodla přeložit :D
Miluju povídky, kde se tak všední věci, jako třeba nakupování, zvrtnou v něco neskutečného. Jinak tomu není ani v tomto případě. Sherlock a John se vydají na nákup do Tesca. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby John nebyl spoutaný a Sherlock na něm nezkoušel různé nástroje...

Doufám, že si tuto povídku užijete! :D

(povídka patří argyle4eva)


Perverznosti s elektrickým nářadím"Sherlocku," řekl John svým nemírnějším tónem, jaký dokázal.

"Hmmm?" odpověděl Sherlock nepřítomně, poklepávaje si ukazováčkem na stisknuté rty, zatímco si prohlížel regál s nářadím.

"Mohl bys mě aspoň rozvázat?"

Johnův rozbitý laptop

20. února 2016 v 23:22 | JW |  Povídky od JW
Ahoj :)

Možná jste si všimli, že část povídky chybí (no, hodně velká část :D). Problém je v tom, že mi kus povídky prostě zmizel, a ať jsem zkoušela cokoliv, nešlo to vrátit zpět. Neustále mám s přidáváním článků potíže a vážně nechápu logiku tohoto systému (ale to je na dlouhou debatu). Takže proto přidávám překlad John's Broken Laptop (by IDontKnowWhatImDoing) ještě jednou pro ty z vás, kteří si ji nemohli přečíst v celku. Doufám, že si ji užijete :)

Obsah: Johnovi se pokazil počítač. Zavolá proto na technickou podporu, což ale není kvůli otravnému detektivovi vůbec snadné. Dokáže se John vypořádat s bojem se svým laptopem a zároveň s dotěrným detektivem?

Johnův rozbitý laptop


"Na lince je 12 lidí před vámi. Děkujeme za vaši trpělivost, specialista se s vámi spojí za okamžik."

Nepříjemná hudební znělka se vrátila a John si zlostně povzdechl, což Sherlocka náramě pobavilo.

John věděl, že trpělivost nebyla jeho nejsilnější stránkou, ale přesto dokázal posledních patnáct minut vytrvale čekat na technické podpoře. Nastavil telefon zpátky na hlasitý odposlech, hodil ho vedle svého pokaženého laptopu a zaměřil se na další důvod, kvůli kterému byla jeho trpělivost na spadnutí.

Ten další důvod seděl na pohovce, nohy přitlačené k hrudi a paže omotané kolem kotníků. Na první pohled roztomilý a nevinný, se svou bradou opřenou o kolena, Sherlock, sledoval Johna zápasícího s počítačem se širokým úsměvem na rtech.

Príbeh o dvoch mužoch

13. února 2016 v 9:09 | Mary Hamish Sparklez |  Povídky od fanoušků
Ahoj! :D

Tentokrát to bude pro změnu povídka, kterou nám poslala naše věrná fanynka Mary Hamish Sparklez. Tímto jí moc děkujeme a zároveň vyzýváme ostatní, aby se nebáli a zkusili taky něco napsat. Kdo ví, možná se právě ve vás skrývá spisovatelská duše, o které ani nevíte, a tohle je skvělá příležitost ukázat, co je ve vás! :)

A teď už se vrhněte na kouzelnou povídku o prvním setkání Sherlocka a Johna, které změnilo úplně všechno...


Príbeh o dvoch mužoch


Tento príbeh je o dvoch úplne rozdielnych mužoch. Jeden žil celý život v Londýne. Poznal len tento kúsok sveta, ale bol pre neho všetkým. Žil si nevšedný život konzultujúceho detektíva plný vzrušenia a naháňania zločincov, no aj tak trochu prázdny. Druhý muž bol v armáde a videl toho veľa. Tak veľa, že raz to bolo až príliš. Znamením mu bolo zranenie. Zranené telo spolu so zranenou dušou opustili Afganistan a vrátili sa na miesto, ktoré predtým nazývali domovom. Zrazu mu všetko pripadalo cudzie. Chodil po známych miestach, no nebolo to ono. Do armády sa prihlásil lebo chcel pomáhať, teraz to tu pre neho všaknemá zmysel.


V hlubinách

3. února 2016 v 19:44 | JW |  Povídky od JW
Zdravíčko! :)

Po dlouhé době přicházím s vlastní povídkou. Tentokrát to bude poněkud temnější, melancholický příběh s trochou nadpřirozena. K napsání této povídky mě inspiroval úžasný fanart od Archie. Doufám, že se Vám bude povídka líbit a těším se na Vaši odezvu :)
Varování: AU, slash, psychická manipulace

V hlubinách