Červen 2015

Bezchybně logické - kapitola 35. - část I., II.

29. června 2015 v 22:24 | Deštníček |  Deštníček
Kapitola 35. - Z čeho je ta snídaně?!

Část I. - "Vstávat, Johne!"

"Johne! Johne!" ozvalo se bytem.

Johna probudilo prudké zatřesení. Mohlo to být zemětřesení - mohl to být klidně i konec světa, ale ani ten by Johna nedonutil vstát.

Místo živelných katastrof se tu však objevila jiná katastrofa - Sherlock.

Bezchybně logické - kapitola 34. - část V., VI.

26. června 2015 v 21:39 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj, tentokrát bych se Vás místo klasického úvodu chtěla zeptat, jaké další pairingy ze Sherlocka máte rádi a jestli byste si rádi přečetli třeba i Sherlolly nebo něco podobného :) díky za každou odpověď, SH

Část V. - Nebojte, není to otrávené...

"Johne?!" zavolal seshora Sherlock.

"Sherlocku - říikal jsem ti, že jsem hledal stopy - asi tu bude trochu...." začal John vysvětlovat, zatímco stoupal po schodech.

Bezchybně logické - kapitola 34.- část III., IV.

24. června 2015 v 20:42 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj, přidáváme další části povídky na zpříjemnění posledních dní školy :)

Část III. - Podmínky

John tam chvilku stál. Sherlocka jeho stav trošku rozhodil - možná proto, že tam John jen tak stál asi pět minut.
Tohle nazval situací vážnější něž teroristický útok? Kvůli tomu John málem dostal infarkt? Tohle bylo moc. Tohle nemohl odpustit ani Sherlockovi.

Hlasitě si odfrknul, rozmáchl se a nepřipravenému Shelrockovi vrazil drsnou ránu pěstí. Sherlock se udržel na nohou, ale jeho košile byla v mžiku rudá od krve.

"Proč jsi to sakra udělal?" zeptal se ho Sherlock.

Bezchybně logické - kapitola 34.- část I., II.

22. června 2015 v 22:13 | Deštníček |  Deštníček
Dobrý večer! :) Zajímá vás, co dokáže Sherlocka vystrašit tak moc, že se sníží k tak potupné lidské slabosti, jako je žadonění? A ne, není to sériová vražda nebo další krutá hra Moriartyho. Je to něco daleko horšího...


Kapitola 34. - Já toho parchanta zabiju!

Část I. - Nemocnice

Během několika minut se k taxíku, který dostal John za úkol hlídat, přibelhal Sherlock, který za sebou táhl Lestrada. "Páni - nebyl tohle tvůj rekord?" zeptal se John Sherlocka a pomohl mu dostat Lestrada do auta. Uložili ho na zadní sedadlo a snažili se ho udržet při vědomí.

Bezchybně logické - kapitola 31., 32., 33.

19. června 2015 v 22:14 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj! :) Přidáváme další díly Bezchybně logické a přejeme krásný víkend. Johnovi se konečně podaří zachránit Sherlocka. Jenže co Lestrade...?


Kapitola 31. - "Johne..."

"Johne!" zakřičel Sherlock přesně v okamžiku, kdy se John dostal do pokoje.

Na odpočtu bylo patnáct sekund a najednou se zastavil - Moriarty byl sice hajzl, ale pravidla hry dodržoval.

"Johne..." vzdychl Sherlock znovu. Do toho slova vložil všechny svoje pocity - nic jiného teď říct nedokázal - ani nepotřeboval. Jediné, co v tu chvíli potřeboval říct, řekl.

Bezchybně logické - kapitola 29.,30.

17. června 2015 v 22:54 | Deštníček |  Deštníček
Kapitola 29. - Jeďte rychleji!

John se zběsile snažil popohnat taxikáře pomocí nadávek.

Bohužel to nefungovalo tak, jak si to představoval, ale minimálně se taxikář snažil jet co nejrychleji z toho důodu, že chtěl Johna vykopnout z auta jak nejrychleji to půjde.

Bezchybně logické - kapitola 28. - část IX., X.

15. června 2015 v 21:56 | Deštníček |  Deštníček
Zdravíčko! Přidáváme další díly povídky a přejeme Vám krásný a ničím nerušený večer ;)


Část IX. - Vypadáš jako mimozemšťan!

"Konečně jste dorazili, pánové," řekl jejich "šéf" ihned, jak je spatřil ve dveřích. "Sherlocku - čekají tě za barem. Máme tu nával - omlouvám se, jestli jsme vám pokazil večer," řekl muž, ale Sherlock se s ním nemínil bavit o těchto věcech.

Raději si to namířil rovnou k baru a začal brát objednávky. Už se tu celkem orientoval a díky své paměti dokázal namíchat z hlavy většinu drinků.

Naprostá většina hostů byla mírně opilá horda lidí, kteří si přišli zatancovat a dotáhnout svůj stav do takové míry, aby si zejtra pamatovali jenom své jméno. Proto Sherlocka tak rozrušilo, když se u něj na baru objevil celkem seriózně vypadající mladík.

Bezchybně logické - kapitola 28. - část VI., VII., VIII.

12. června 2015 v 19:27 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj, tentokrát včas přidáváme další část povídky ve které se bude dál rozvíjet příběh s Alexandrem :) Přejeme příjemný páteční večer a hezký víkend!

Část VI. - Prosím, prosím, zavolej...

"Máme ještě pár hodin, než nám začíná směna. Chceš se podívat na ten film?" navrhl Alex a zamával mu před očima obalem od DVD.

Bezchybně logické - kapitola 28. - část III., IV., V.

10. června 2015 v 21:06 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj! Přícházíme s obrovskou omluvou za to, že v pondělí nebyly nové díly - zapomněly jsme. Takové hříchy se neodpouští a proto se s největší pravděpodobností v nejbližší době můžete těšit na nový překlad :) Užijte si další části Bezchybně logické, které by měly teď už konečně vycházet pravidelně :D


Část III. - Tahle večeře dopadne špatně...

Alex rychle a zběsile pobíhal po kuchyni - bože, tohle byl ale hloupý nápad! Sherlock se vytratil už před hodinou. Co když se vůbec neobjeví? Nepochopil něco špatně? Neudělal někde chybu? Proč se pouštěl do vaření, když mu to proboha vůbec nejde?

Bezchybně logické - kapitola 28. - část I., II.

5. června 2015 v 21:00 | Deštníček |  Deštníček
Ahoj, jsme zpět a společně s námi i Alexandr! Užijte si další kapitolu Bezchybně logické, další části budou vycházet pravidelně pondělí, středa, pátek jako vždycky :)

Kapitola 28. - Já myslel rande, Sherlocku...

Kapitola z paláce mysli Sherlocka Holmese

Část I. - On nebyl ten, kdo nechápe

"Sherlocku! Sherlocku! Jsem doma!" ozvalo se ode dveří. Sherlock rychle vypnul Alexův počítač a vrátil ho na původní místo. Lehl si na gauč a zavřel oči, těsně před tím, než Alexander otevřel dveře do obýváku.