Březen 2015

Lebka, přítel člověka

15. března 2015 v 19:33 | SH |  Povídky od SH
Ahoj,

nejdřív se Vám musím omluvit, že jsme dlouho nic nepřidaly. Důvodem je to, že ani jedna z nás neměla internet kvůli jarním prázdninám. Tuto povídku mám napsanou do zásoby už nějaký ten pátek, ale bohužel jsem ji nemohla zveřejnit kdy jsem chtěla. Tak ji sem tedy dávám teď a doufám, že se Vám bude líbit. (Jo, zase je to 221b, protože ty jsou nejlepší :D)

V posteli

6. března 2015 v 21:50 | JW |  Povídky od JW
Zdravíčko! Tak je tu po dlouhé době zase něco ode mě. Tentokrát jsem pro Vás přeložila jednohubku s názvem V posteli od mé oblíbené trajektorie. Doufám, že se bude líbit :)

Obsah:
Život se Sherlockem může být někdy náročný, zvlášť když se jeden z nejgeniálnějších detektivů na světě rozstoná a Johnovi nezbývá nic jiného, než se o něj postarat.


***

"Umírám, Johne!" zakňučel Sherlock a upřel na svého spolubydlícího svůj smutný, štěněčí pohled.

John obrátil oči v sloup.

"Neumíráš. Máš jenom horečku," vysvětloval trpělivě John a položil Sherlockovi ruku na čelo, aby mu zkontroloval teplotu. "Říkal jsem ti, abys neběhal po bytě s bosýma nohama a jenom v županu." John se na něj káravě podíval.

Poděkování

3. března 2015 v 20:55 | SH |  Off topic
Ahoj!
Už je to nějaký ten pátek co jsme začaly psát povídky. Původně jen JW a já jsme je psaly pro zábavu a pamatuju si noci kdy jsme čekaly, až jedna z nás dopíše svoje dílko a pošle ho té druhé na mail. Mělo to své kouzlo, které nám oběma občas chybí, ale když jsme se rozhodly si povídky nenechávat jen pro sebe a založily si tento blog, objevilo se nové kouzlo ve formě Vás, fanoušků. A právě Vy jste nám udělali obrovskou radost 10 000 návštěv! Nikdy jsme si nemyslely, že se dostaneme tak daleko. Moc děkujeme za Vaši věrnost, krásné komentáře a příznivé ohlasy. Opravdu z celého srdce Vám děkujeme!

SH + celý tým :)