Veselé Vánoce

23. prosince 2014 v 20:29 | SH |  Povídky od SH
AHOJ!

Po neskutečně dlouhé době se vracím, musím se omluvit, že jsem opravdu vůbec nic nepřidávala. Mám rozepsaných několik povídek, se kterými se s vámi v budoucnu určitě podělím, ale nějak nejsem s to věci dotáhnout do konce, takže to pak dopadá tak, že sem přidávají povídky ostatní a já jen rozepisuju další a další nápady, které nakonec zůstanou bez konce. Je to smutné, ale je to tak :D
Každopádně Vánoce jsou skvělou příležitostí pro napsání povídky a taky jsou pro mě něco jako tlak, že to musím dopsat dřív než do 24. Což se mi povedlo :D Bohužel se mi ale nepovedlo držet se plánu a tak jsem se uchýlila trochu někam jinam, než jsem původně plánovala, za to mě omluvte. Přesto nebudu přidávat žádné varování. Doufám, že se vám příběh bude líbit, berte to jako vánoční dárek ode mě :)

----------------------------------------------------------------------------------

"Tati," zakňoural Hamish, "já ještě nechci jít spát."

"Když nepůjdeš spát, ráno nebudou dárky." Řekl Sherlock a přikryl Hamishe, který se neustále kroutil.

"Tati to není pravda," Hamish znovu zaprotestoval, "táta říkal, že-"

"Pšt," řekl Sherlock a přiložil si ukazováček ke rtům. Chlapec okamžitě ztichl. Sherlock se usmál a políbil Hamishe na čelo. "Zítra je taky den. Dobrou noc."

"Dobrou," zamumlal Hamish a Sherlock zhasnul světlo. Ještě než se stihl zvednout k odchodu, vešel do pokoje John. "Dobrou noc, zlato," zašeptal a Hamish odpověděl ospalým "Hmmmm".


John zavřel dveře od Hamishova pokoje a společně se Sherlockem mířili do obýváku. Detektiv se posadil na pohovku a John jej následoval.

"Ach bože to byl den." Řekl John a opřel si hlavu o Sherlockovo rameno.

"Vzpomínáš na minulé Vánoce?" Zasmál se Sherlock.

Doktor s povzdechem přikývl. "Rok od roku vyčerpávající. A co teprve zítra. To ho kvůli dárkům do postele nedostaneme vůbec."

Dárky.

Sherlock okamžitě vyskočil z pohovky. John na něj zamžoural unavenýma očima. "Co je?" Zeptal se a zývl.

"Zůstaň sedět, hned jsem zpátky." Sherlock rychle vyšel z obýváku a zamířil do ložnice.

John slyšel, jak Sherlock otevřel skříň a po chvíli ticha se vrátil s jednou rukou za zády. John na něj chvíli hleděl se zdviženým obočím a nakonec se neubránil úsměvu, protože Sherlock vypadal... roztomile.

"Johne, já vím, že dárky se rozbalují až zítra," Sherlock udělal několik kroků blíž k pohovce a nakonec se posadil Johnovi na klín. Jednu ruku pořád nechával za zády a druhou položil Johnovi na krk a políbil ho na tvář. "ale možná bude lepší, když tento nebudeš rozbalovat před Hamishem." zašeptal Sherlock Johnovi do ucha a podal mu podlouhlý balíček, precizně zabalený v červeném balícím papíru. John několikrát dárek převrátil v rukou a pak se zamračil. "Co to je?" Zeptal se nedůvěřivě.

"Rozbal to." Sherlock se nedočkavě vrtěl.

John ještě několikrát balíček převrátil a nakonec roztrhl balicí papír. Sherlock se znovu zavrtěl, tentokrát nervozitou. Pod balícím papírem se skrývala papírová krabička. Johnovi zacukal koutek, už mu bylo všechno jasné. Nerozbalenou krabičku položil vedle sebe na pohovku a přisunul si Sherlocka blíž k sobě. "Není to spíš dárek pro tebe?" Zašeptal John a Sherlock se usmál. "Podívej se dovnitř Johne," Sherlock se nepřestával vrtět, teď už se spíš otírat o Johnovo stehno. John znovu vzal krabičku do rukou a vysunul z ní temně fialový vibrátor. Širší i dělší než jaký kdy vůbec viděl. Po chvilce se John rozhodl prolomit hrobové ticho, které se v pokoji rozhostilo. "Tak... Děkuju," řekl a políbil Sherlocka.

"Johne," zakňoural Sherlock a natiskl se na Johna.

"Co?" John pohladil Sherlocka po vlasech.

"Zkusme to už teď," Sherlock položil ruce na vnitřní stranu Johnových stehen, "prosím."

"Teď... Teď ne." John cítil, že jeho tělo reaguje jinak, než by chtěl. Nedokázal přestat líbat Sherlocka, nedokázal se bránit jeho pohybům.

"Prosííím," Sherlock se nenechával odbýt a začal přirážet boky a líbat Johna na krku. John zavzdychal a oplácel Sherlockovi polibky.

"Ach bože Johne," zasténal Sherlock, rozepl si kalhoty a rukou zajel do boxerek. "Johne, prosím!"

"Tati, proč-"

John vytřeštil oči a zíral Sherlockovi přes rameno. Sherlock se otočil a hleděl na Hamishe, který stál v pyžamu, v ruce svíral plyšového medvídka a celou scénu před sebou sledoval s otevřenou pusou. John chytil vibrátor ležící vedle něj na pohovce do ruky a rychle jej zastrčil pod polštář. Sherlock slezl z Johna a posadil se vedle něj, zapínajíc si kalhoty.

"Jak to že nespíš!?" Obořil se John na Hamishe, který pořád stál na stejném místě s tím samým výrazem.

"Já... Já jsem nemohl usnout." Hamish okamžitě začal natahovat a po tváři se mu kutálela slza.

John si povzdechl. "Tak to půjdeme zkusit ještě jednou?" Hamish se nadšeně usmál a zmizel ve svém pokoji, kam ho následoval John. Hamish skočil do postele a přikryl se, zatímco si John sedl na kraj postele.

"Tati?"

"Hm?"

"Je tatínek v pořádku?" Zeptal se Hamish.

"Proč by nebyl v pořádku?" Zasmál se John a prohrábl si zpocené vlasy.

"Já jsem myslel, že ho něco bolí." Chlapec nechápavě zamrkal.

John zavrtěl hlavou a se smíchem se zvedl z postele. "Nic mu není, neboj se. Teď už spi, ať máš dost síl na zítra."

"Ale tati-" Hamish našpulil rty v nesouhlasu.

"Spi," zašeptal John a pohladil Hamishe po jeho tmavých vlnitých vlasech.

"'brou," zamumlal Hamish a John zhasl světlo.

Když se John vrátil zpět to do obýváku, Sherlock vypadal úplně stejně, jako když John obývák opouštěl. Rozcuchané vlasy, nepřítomný výraz a nedopnutý zip na kalhotách. John se s povzdechem zhroutil vedle něj.

"Veselé Vánoce," zamumlal a zavřel oči.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano 96.4% (588)
Ne 3.6% (22)

Komentáře

1 mistercatbug mistercatbug | 24. prosince 2014 v 22:58 | Reagovat

Skvelé, som rada, že tuopäť niečo pribudlo :3

2 Kayla Kayla | 27. prosince 2014 v 9:16 | Reagovat

Tiež som rada, že tu niečo pribudlo 😊.

3 Desire Desire | E-mail | 28. prosince 2014 v 0:57 | Reagovat

Už jsem si myslela, že tenhle blog skončil,. Super, že jste zpátky! :3
Já teda parentlocky moc nemusím, ale tenhle s Hamishem byl fajn,. :D Chudák Sherlock s Johnem. Tak nemístné vyrušení,.. Šťastném a veselé i vám. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama