Silvestr

31. prosince 2014 v 16:33 | SH |  Povídky od SH
Ahoj, tak jsem tu zase :D tentokrát s přáním do nového roku. Za všechny adminy vám všem přeju všechno nejlepší do roku 2015, ať se vám plní všechna přání a ať jste šťastní. Budeme se snažit vás zásobovat povídkami co nejvíc to půjde, jsme moc rády, že nám přidáváte sebevědomí pozitivními komentáři a podporujete nás v tvorbě. A nebyla bych to já aby nenapsala něco malého i na Silvestra! Mějte se krásně a zůstaňte s námi i v příštím roce, SH a celý tým :)
******Shelrcksu kde jsi? JW

Doma. SH

Prijd zs mnou. JW

Jsi opilý, Johne. SH

jasne ze jsem opily je silvestf. Prosiim pridj.

Johne, víš vůbec, kde jsi? SH

V hospode. tsk prijdes? Jw
Shrlyy
Prosiiim

Ne. SH

Tak prijdu zsA domu. J

Sherlock se podíval na hodinky. 15 minut do půlnoci. Nic zvláštního, že byl John v takovém stavu. Silvestr je zábava pro idioty a alkoholiky.

Detektiv se pohodlně posadil do křesla a spojil prsty do stříšky. V úplném tichu slyšel, že se John snaží zapasovat klíč do dírky, což se mu nedařilo. Další překážkou byly schody. Sherlock se po chvilce ticha rozhodl, že Johnovi pomůže a seběhl dolů, kde ho našel sedícího na zemi, upíjejícího pivo z lahve.

"Johne postav se," rozkázal Sherlock a vysloužil si od Johna nepřítomný pohled. Následoval přihlouplý úsměv a nakonec otázka "proč".

"Protože nebudeš celou noc trávit na schodech." odpověděl otráveně Sherlock a podal Johnovi ruku, aby mu pomohl na nohy.

John se postavil a chytil se Sherlocka za rameno. "Stejněměneuneseš," zadrmolil.

"Budeš muset spolupracovat," Sherlock s povzdechem omotal ruku kolem Johnova těla a povedlo se mu ho vytáhnout až do bytu.
Sherlock Johna pustil a znovu se podíval na hodinky. Za tři minuty.

"Už... už byla půlnoc?" zeptal se John Sherlocka a chytil ho za ruku, aby udržel rovnováhu.

"Ne. Ještě tři minuty." Sherlock odstrčil Johnovu ruku a posadil se do křesla. John jej následoval.

"Ty jsi na mě naštvaný?" Řekl John a stáhl koutky rtů dolů, jako by mu to už teď bylo líto.

"Nejsem na tebe naštvaný." Odpovědel Sherlock a obrátil oči vsloup, když se John šťastně usmál.

"Ještě minutu." Prohlásil Sherlock a pozoroval Johna, který nepřestával upíjet pivo. Sherlock nakonec nevydržel pohled na opilého spolubydlícího a postavil se k oknu, zády k Johnovi. Díval se ven, čekal, kdy začne první ohňostroj. Postupně se přidávaly další a další a Sherlock se neubránil úsměvu.

John se zvedl z křesla a přišoural se k Sherlockovi. "Šťastný nový rok," zahuhňal a objal detektiva.

Sherlock nakonec taky omotal ruce kolem Johna a pořád dál sledoval ohňostroje za oknem.

"Šťastný nový ro-" Dřív, než stihl větu dopovědět, John ho přerušil polibkem. Sherlock chvíli stál, neschopen pohybu. Cítil pachuť alkoholu i Johnovy zmatené a nekoordinované pohyby, ale nebránil se a nakonec se Johnovi poddal.

John si ráno nebude nic pamatovat a Sherlock bude mít vzpomínku na divný Silvestr s ještě podivnějším koncem.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano 96.4% (588)
Ne 3.6% (22)

Komentáře

1 Desire Desire | E-mail | 31. prosince 2014 v 19:00 | Reagovat

To bylo hezké! :) Mohla bys napsat i pokráčko, aby to nekončilo takhle otevřeně,. Myslím tím...  Co John? Vážně si nevzpomene? A Sherlock? Bude na to pořád myslet a přehrávat si tenhle moment v hlavě a přesto s tím nic neudělá? Nebo se rozhodne sám jednat a získat Johna jen pro sebe. :))
Váš blog sem našla teprve nedávno, ale moc se mi líbí, kromě vás znám jen jeden další aktivní Johnlock web,. Tak jsem byla fakt ráda, že jsem našla ten váš! :)   Šťastný Nový rok i vám,. :) Těším se na nové výtvory od vás všech! :))

2 SH SH | 31. prosince 2014 v 21:33 | Reagovat

[1]: Moc děkuju za komentář! :) Nad pokračováním určitě popřemýšlím.
Jsem ráda, že se ti náš blog líbí, děkujeme za přízeň :)

3 Kayla Kayla | 31. prosince 2014 v 23:11 | Reagovat

Tiež sa prikláňam k pokračovaniu 😊 Som rada,že som objavila váš blog,lebo veľa českých a slovenských johnlock blogov tu nie je.Prajem vám Šťastný Nový rok a veľa úspechov nie len na tomto blogu 😃

4 Helena Helena | E-mail | 31. prosince 2014 v 23:19 | Reagovat

Připojuji se k Desire s prosbou o pokračování, protože mě bolí pomyšlení, že by si John skutečně nepamatoval. Tak na šrot přece nebyl, že ne? Na to se zapomenout NEDÁ!
Holky, i vám všem přeju 365 šťastných dnů, překladatelský elán, neutuchající inspiraci k vlastní tvorbě a ať se vám dačí, na co sáhnete.
(JW, co bude s happyendem Probuzení?)

5 JW JW | 1. ledna 2015 v 1:31 | Reagovat

[4]:: Moc vám děkujeme za přání :) I já vám přeju šťastný nový rok a ty nejkrásnější dny! Jste skvělé! :)
A co se týče pokračování Probuzení, musím se přiznat, že jsem na to krapítek zapomněla. Určitě mám v plánu se k tomu někdy vrátit, ale momentálně mám rozepsaných tolik povídek, že nevím kam dřív skočit :D Do nového roku jsem se na vás nachystala s pořádnou várkou fluffy povídek :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama