Srpen 2014

Právě jsem měl sex

31. srpna 2014 v 11:48 | JW |  Povídky od JW
Ahoj! :) Včera náš blog dosáhl 5000 návštěv, za co jsme ohromně rády. Velmi nás to těší a také motivuje k psaní dalších povídek, když vidíme, jaké máme pozitivní ohlasy. Velké díky také patří těm, kteří nám komentují a hodnotí povídky. Vy si to možná neuvědomujete, ale pokaždé, když nám napíšete nějaký milý komentář, nás to příjemně zahřeje u srdíčka a hned máme větší chuť ke psaní.
Proto jsem si pro vás připravila, jako poděkování za vaši přízeň, menší jednohubku s názvem "Právě jsem měl sex" od autorky pennydreadful. Předem bych chtěla říct, že se nejedná o nsfw, jak by se podle názvu mohlo zdát, ale naopak o velmi humornou povídku. A o čem je? Sherlock měl právě sex a je tak šťastný, že se hodlá postarat o to, aby o tom všichni věděli.
Ještě jednou vám všem děkuji a teď už se pusťte do čtení ;)

***

Sherlock seběhl po schodech dolů s ještě větším zapálením, než obvykle; kabát se šálou jen vláli za ním. Paní Hudsonová právě vcházela do dveří a celá se rozzářila, když ho uviděla.

"Ó, Sherlocku! Zrovna jsem se vrátila z obchodu. Vypadáš dnes báječně. Měl jsi dobré ráno?"

Se samolibým úsměvem na rtech ji popadl za ramena a držel ji před sebou na délku paží. Dychtivě se na něj dívala. "Paní Hudsonová," řekl a udělal dramatickou pauzu. "Právě jsem měl sex."

Vždy pt. 3

27. srpna 2014 v 16:23 | JW |  Povídky od JW
Ahoj :) Tak Vám sem přidávám poslední díl povídky Vždy. Doufám, že se vám líbila a budu ráda za případné ohodnocení.

***

O několik let později jsme se všichni sešli na Vánoční večeři v Baker Street; babička, strýček Mycroft s jeho ženou, strýček Greg s tetičkou Molly, teta Harry s její partnerkou, já a táta. Před tím jsme s tátou trávili Vánoce u babičky v Sussexu, ale nikdy jsme tam nezůstali příliš dlouho. Táta mi jednou řekl, že tam s otcem plánovali odejít do důchodu. Otec chtěl na zahradě chovat včely.

Vždy pt. 2

26. srpna 2014 v 14:29 | JW |  Povídky od JW
Ahoj, přidávám další díl povídky Vždy. Doufám, že se vám bude líbit :)

***

Kdykoliv musel táta pracovat dlouho do noci, nebo jít na lékařskou konferenci, nebo tak něco, já jsem zůstal u strýčka Grega. Do mých šesti let mě hlídávala paní Hudsonová, ale po tom, co zemřela, jsem trval na tom, abych mohl zůstat s cool strýcem, který byl detektiv stejně jako můj otec. I když jsem zestárl a naučil jsem se, jak se o sebe postarat, tak jsem u něj zůstával kdykoliv jsem dostal příležitost. Vyprávěl mi příběhy o mých rodičích, příběhy o mém otci. Když jsem měl otázku a on na ni znal odpověď, vždycky mi ji řekl. Nikdy přede mnou nic neskrýval.

Vždy pt. 1

25. srpna 2014 v 14:24 | JW |  Povídky od JW
Ahoj! :) Prázdniny se pomalu blíží ke konci a já jsem pro vás přeložila novou povídku s názvem "Vždy" od autorky orphan_account. Jedná se o parentlock a je to angst. Pro ty z vás, kdo neví, co slovo angst znamená: Angst je povídka, v jejímž obsahu jsou důležitým prvkem emoce, úzkost, deprese atd. Rozdělila jsem ji na 3 části a každý den přidám další kapitolu.

***

Moje jméno je Hamish Watson-Holmes a nikdy jsem nepoznal svého otce.

***