Novinky

21. července 2014 v 0:43 | JW |  Off topic
Ahoj! :) Omlouvám se, že jsem dlouho nic nepřidala, ale jelikož jsou prázdniny, tak jsem pořád někde pryč a nemám přístup k počítači ani k internetu. Dnes jsem se po dlouhé době dostala domů, k počítači, a překládám povídku Bonsaj, kterou jsem vám dávněji slíbila, jako smyslů zbavená, protože zítra zase odjedu nejmíň na týden pryč a nebudu mít přístup k počítači :D Pokud se mi to podaří a já to do zítřka stihnu přeložit, tak vám ji sem dám, anebo požádám SH, aby ji sem dala ona. Tak mi držte palce :D Pro ty z vás, kteří nečetli povídku Výkřik, doporučuji, aby si ji přečetli, jelikož tato povídka na ni bude navazovat :)
Také mám ještě v plánu přeložit jednu povídku, ale její název vám neprozradím :D Ale jak jsem říkala - k počítači se dostanu během prázdnin málokdy, tak nedokážu říct, kdy ji sem dám, ale budu se snažit, aby to bylo co nejdřív :D
Tak se mějte hezky a užívejte prázdnin! ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano 96.4% (588)
Ne 3.6% (22)

Komentáře

1 Helena Helena | E-mail | 21. července 2014 v 3:48 | Reagovat

V jakých podivných končinách to trávíš prázdniny? Čekala bych, že v druhé dekádě jednadvacátého století je střední Evropa pokrytá internetem komplet. Nejsi, doufám, na nějakých polynézkých ostrovech, kde by Tě např. chtěli poobědvat kanibalové? To bych se nedočkala dokončení povídky Probuzení, na což nechci ani pomyslet. A vůbec, za svou záslužnou činnost si takový osud nezasloužíš. Víš-li, že všude dobře, doma nejlíp? Každopádně přeju šťastný návrat, ať už odkudkoliv, a hlavně piš, až se bude kouřit z klávesnice. Tím čekáním na pokračování nás pěkně napínáš na skřipec. Nebylas v minulém životě náhodou mučitelem inkvizice? No, snad bude platit stará lidová moudrost, že kdo si počká, ten se dočká.

2 JW JW | 21. července 2014 v 8:37 | Reagovat

Ano, i přes vymoženosti dnešní moderní doby se skutečně může stát, že se ocitnu bez internetu, což se v mém případě stává relativně často.
Snad tě potěším zprávou, že jsem povídku úspěšně přeložila, ale musím v ní ještě doladit několik věcí a celkově mě s ní čeká chvilka práce, avšak jsem si jistá, že by se tu ještě dnes mohla objevit :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama