To, co byste od Sherlocka nečekali

29. března 2014 v 16:12 | SH |  Povídky od SH
Ahoj,
přidávám povídku, kterou jsem napsala na přání mojí kamarádky. Znovu opakuji - na přání mojí kamarádky :D Musím přiznat, že mi to trvalo, protože přece jen nejsem zvyklá psát podobné věci.
VAROVÁNÍ: pokud nemáte rádi PWP (porn without plot), určitě to nečtěte. O nic jiného totiž v povídce nejde. Ale pokud to máte rádi, tak doufám, že se vám to bude aspoň trošku líbit :)


Konečně se Sherlockovi podařilo přemluvit Johna. Teď s ním dokonce spolupracoval. Aspoň tolik, co mu Sherlock dovolil.

John ležel už skoro nahý pod Sherlockem, jeho erekce byla jasně viditelná přes tenkou látku boxerek. Sherlock se pomalu otíral svým rozkrokem o Johnův. Volnýma rukama se mu podařilo připnout pouty Johnovy ruce k pelesti a teď mu stahoval poslední zbytek oblečení. Chladnými prsty chytil Johnův penis a jazykem přejel přes špičku. Johnovy boky automaticky vystřelily nahoru a z jeho rtů se vydral polačovaný vzdech. Sherlock nadzvedl koutek úst v malém úšklebku. To je přesně to, co chtěl slyšet.

Sherlock pustil Johna a v dlaních rozetřel lubrikant, který byl přichystaný na nočním stolku. Lehce se dotknul Johnova podbřišku a on se zhluboka nadechl. Sherlock rozetřel gel po celé délce Johnovy erekce a ukazováčkem druhé ruky rychle vnikl do Johna, který vykřikl. Částečně to bylo bolestí, ale zároveň překvapením.

"Nemůžeš..." John se několikrát zhluboka nadechl. "Nemůžeš trochu pomaleji?"

Sherlock se naklonil a místo odpovědi Johna hrubě políbil, skousl jeho spodní ret, rukama nezapomínal pracovat. Snažil se vydržet nensesitelné napětí ve svých vlastních kalhotech.

Bez jediné otázky přidal další prst a snažil se se nedotknout prostaty. Chtěl, aby John vydržel co nejdéle.

"Ahh! Kurva! Sherlocku pomaleji!" John řekl a zaťal zuby. Bolest se mísila s vlnami příjemných pocitů a vznikalo něco zvláštního, z čeho byl sice ještě víc tvrdý, ale zároveň to nebylo jednoznačně příjemné. Potřeboval to Sherlockovi oplatit, ale nemohl vyvléct ruce z pout.

"Neboj, bude to lepší." Sherlock přidal třetí prst a několikrát rukou přirazil. Pustil Johnův penis a i když to původně neplánoval, rozepnul si kalhoty. Bolestivé napětí se nedalo vydržet. Chtěl Johna jen trápit, nechat ho ležet jen s vibrátorem, dokud nezačne prosit, ale bylo to spíš trápení sebe samého. Sherlock od původního plánu upustil a stáhl ze sebe už rozepnutou košili. Přestal se na chvíli věnovat Johnovi, kalhoty si stáhl jen do půli stehen a s hlasitým zasténáním si věnoval několik tolik potřebných doteků.

Sherlock se znovu vrátil k Johnovi, chytil jeho penis do rukou, rty obepnul nejprve kolem žaludu a potom pokračoval dolů, jak nejvíc dokázal. Jemně sál, John přirazil proti Sherlockovým ustům a zasténal.

"Sherlocku.. Ohhh... Přestaň, já už..."

Sherlock nepotřeboval Johnovo varování, cítil na jazyku první kapku. Pustil Johna a znovu se nahnul aby ho políbil, zatímco rukou znovu začal Johna připravovat. Tentokrát už se nevyhýbal dráždění prostaty.

Sherlock se natáhl, aby z nočního stolku vytáhl kondom, který si navlékl, přidal pár kapek lubrikantu a tvrdě přirazil. Oba muži vzdychli, John jasně cítil napětí v jeho klíně, které rostlo pokazdé, když se Sherlock otřel o jeho prostatu. Sherlockovo rytmické přirážení se zrychlovalo, věděl, že už je na kraji.

"Sherlocku rychlej!" Zasténal John a Sherlock poslechl. John boky vyrazil proti Sherlockovi a cítil, jak jeho penis v poslední chvíli ještě víc ztvrdl a potom už se ten nepopsatelný pocit rozlil po celém jeho těle. Sherlock se za hlasitého výkřiku Johnova jména zhroutil vedle něj na postel, zadýchaný, vyčerpaný, ale šťastný. Tolik mu to chybělo.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se vám naše povídky?

Ano 96.4% (588)
Ne 3.6% (22)

Komentáře

1 Jackie Jackie | 29. března 2014 v 17:50 | Reagovat

MILUJU TĚ! :3 <3 :*

2 Helena Helena | 20. dubna 2014 v 1:43 | Reagovat

Kamarádka měla super nápad! Dobře, žes ji poslechla.

3 BŠH BŠH | 27. července 2014 v 8:06 | Reagovat

jo ně to taky chybělo:D PWP není nikdy dost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama